Будівельна компанія “Данмарбуд” заснована як приватне підприємство о 2006 році. Хоча діяльність в напрямку будівельних послуг розпочалась ще років за десять до того. Ми можемо сказати вам з впевненістю, що розуміємо кожну деталь у будівельному плануванні та процесі. Адже самі пройшли довгий шлях! Завершені проекти різних будівельних об’єктів (планування, перепланування, ремонти, рішення з дизайном і т д). За увесь час будівельна компанія Данмарбуд має у своєму будівельному “арсеналі” добру сотню позитивних відгуків.

Та ми не будемо себе хвалити! Нехай це робить за нас репутація та завершені проекти! Скажемо єдине – хто не робить, той не помиляється! У будівництві не виходило і не виходитиме все ідеально. Про усілякі казуси можна прочитати тепер на форумах, у соцмережах і т д. Але якщо ви шукаєте надійного давнього забудовника у м. Львові, то ви для себе відкриєте, що їх буде не так і багато. З позитивної точки зору – це означатиме, що місто Лева таки має горді імена компаній, що стабільно розвиваються на будівельному ринку та є відкритими щодо своєї діяльності та розвитку. Та водночас є компанії які виникають і зникають, разом із їхніми сувнівними будовами.

Будівельна компанія Данмарбуд – одна з компаній які ростуть, розвиваються, виправляються, здобувають досвід та примножують місто своїми проектами. Ми не боїмось критики та визнання помилок. Ми помилки виправляємо! Саме тому наше кредо: “Ми будуємо для ваших щасливих історій! ;)”. Ці слова надихають вдосконалюватись, шукати компроміси між дилемою ціна – якість та терміни. А ще ми прихильники індивідуального планування! Тому на нашому сайті ви не знайдете чітких планувань квартир та квадратури кухні, кладови чи спальні. Так, наш архітектор подає приблизні обсяги секторів квартири. Але поспілкувавшись із менеджером з продажу, ви зрозумієте – ми будемо відштовхуватись від ваших побажань.

Ми сповідуємо філософію: “Кожен господар свого дому і воліє навіть закуток облаштувати на свій лад!”. Ми – лише знаряддя у ваших рука! Ви творите свою оселю самі. Кожен наш клієнт може спостерігати за процесом будівництва в режимі онлайн через мережу facebook та G+.